Hodinový manžel je zručný řemeslník

Jestliže ve vaší domácnosti postrádáte zručného kutila, vyzkoušejte služeb hodinového manžela. Je to všestranný řemeslník a dokáže se postarat o práce z různých oborů. Vy tak nemusíte pokaždé hledat odborníka z profese, kterou právě potřebujete pro opravu ve vaší domácnosti. Vše zastane jeden pracovník, který je vždy k dispozici v čase, který si klient sám určí. Pokud jste z Prahy nebo jejího blízkého okolí, obraťte se na společnost Hodinový manžel Praha 4, která nabízí špičkové řemeslné služby a služby Čištění koberců Praha.

Zastane najednou několik odborných profesí

Nejčastěji nabízí montáže nábytku, polic, výměnu žárovek, lustrů, vodovodních kohoutků a baterií, opravy toalety, čištění odpadů, malířské a natěračské práce, výměnu radiátorů topení, zásuvek a vypínačů, pokládky plovoucích podlah, dlažby, obkladačské práce, zednické, klempířské a elektrikářské práce, práce na zahradách, terénní úpravy a další činnosti, jejich podrobný výčet je uvedený na internetových stránkách společnosti Hodinový manžel Praha.

Na trhu působí již více než deset let a její ceny jsou jedny z nejnižších v Praze. V ceně je zahrnuta doprava a práce hodinového manžela. Společnost zajistí potřebný materiál, na který nepožaduje žádné zálohy. Vše platí klient až po skončení všech prací. Může platit hotově nebo na základě vystavené faktury. Pracovníci společnosti mohou pracovat i s materiálem, který si klient předem nakoupí. Časově se přizpůsobí zákazníkovi a přijedou v dobu, kdy to bude nejlépe vyhovovat. Mohou to být i večerní hodiny nebo víkendy, za práci v tomto čase si společnost neúčtuje žádné příplatky. Při opakovaném využívání služeb společnosti Hodinový manžel Praha získává klient věrnostní slevy a při doporučení služeb dalšímu zákazníkovi desetiprocentní slevu. Služby si můžete objednat pomocí telefonu na lince, která je k dispozici nonstop, a prostřednictvím emailu. Na vaše jakékoli dotazy vám vždy rychle odpoví odborníci. Kontakty jsou uvedené na webových stránkách společnosti. 


Sponzorované odkazy:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!